Rocker 300
Birçok alanda kullanımı yaygınlaşan markaların arasında yer alan Rocker marka vakum pompaları özellikleri ve uzun süreli kullanımı ile birçok alanın vazgeçilmez cihazları arasında yer almaktadır. Rocker serileri arasında hava kirliliği oluşturmayan ve hiçbir bakım gerektirmeyen Rocker 300 kullanım kolaylığı ile teknolojinin en yeni ve sade ürünleri arasında bulunuyor.

Rocker 300 Vakum Pompası Özellikleri

  •  Sessiz ve Düşük titreşim seviyesi

Titreşimlere karşı oldukça dayanıklı malzemeden üretilen Rocker 300, tüm eşdeğer pompalar arasında en düşük gürültü çıkartan markalar arasında bulunmaktadır.

  • Termik Koruma Cihazı

Rocker serisi satışını yaptığımız Malzemeler aşırı ısındıkları taktirde, pompa otomatik olarak kapanır ve soğumasından sonra tekrar kaldığı yerden termik koruma cihazı sayesinde devam eder.

  • Hava Giriş Kartuşu

Rocker üretimini yaptığı cihazların pompa ömrünü uzatmak için; pompa partikül, nem filtresi hava girişlerini nem tutucu ile donaltmıştır.

Rocker 300 Yağ içermeyen tasarımı sayesinde 2 yıl garantili olarak satılmasına rağmen daha uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır.

Rocker 300 1/8 hp motoru ile donatılmış ve maksimum 20 lpm (110V/60Hz) sağlamaktadır.Hava hacmi ve maksimum vakum 650 mm Hg 17 lpm (220V/50Hz). Ayrıca giriş hava ve vakum seviyesi özelliklerini düzeltmesi parçacıklar ve nem süzülmesi için bir nem tutucu / vakum regülatörü içermektedir.

Hafifliği sayesinde, Rocker 300 laboratuvar sıvı filtrasyonu için uygundur. Diğer ürünlerde vakum pompası yağı kullanılmasına rağmen 300 serisinden bu olay yoktur.

[yukarı]