Hakkımızda

Laboratuvar alanlarında kullanılan cihaz ve kimyasal maddeler konusunda ürün satışı yapan firmamız, Sağlık ve Gıda alanlarında yapılan araştırmaların daha güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılan ürünler konusunda, Türkiye’nin çeşitli illerinde cihaz konusunda satış ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

KOCİNTOK LAB. MALZ.  TİC. SAN. A.Ş.

1962 yılında faaliyetlerine Kollektif Şirket olarak başlamıştır.Önceleri Medikal alanda birçok ürün satan firmamız , sonraki dönemde LABORATUVAR alanında branşlaşmış ve Anonim Şirket ünvanını almıştır. İlaç, Gıda, Çimento, Tarım , Madencilik sektörleri başta olmak üzere birçok AR-GE ve KALİTE KONTROL Laboratuvarına hizmet vermektedir. Türkiye’nin önde gelen Fabrikaları, Kurumları ve Değerli bayilerimiz dışında Üniversite, Hastane ve Bilimsel Araştırma Laboratuvarları da müşterilerimiz arasındadır

Dünya’nın çeşitli ülkelerinde teknolojisi ve sağlamlığı ile tercih edilen vakum pompaları konusunda satış yapan firmamız, 2 yıl garanti kapsamı altında kullanım ve cihazların özellikleri konusunda faaliyet göstermektedir. Yedek parça ve farklı vakum pompası aksesuarları konusunda ürünleride firmamızdan temin edebilirsiniz.